Welcome
Username:

Password:



[ ]
[ ]
[ ]
KISS FM Live Radio




Asculta Live
Winamp
KISS.FM by PetrePoni
Main Menu
    R.O.S.E.
    R.O.S.E. - ACHIZITII BUNURI

    R.O.S.E. - ACHIZITII SERVICII
    Calendar scolar 2017-2018
    Date / Time
     
    News for 2017
    MoTuWeThFrSaSu
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 
     

    ARII CURRICULARE

    1. Comisia metodică de limbă şi literatură română :
    1.1. Istrate Aurelia – şef de catedră
    1.2. Menrath Dana
    1.3. Stanciu Oana Cristina
    1.4. Bătăiosu Anişoara

    2. Catedra de limba engleză şi limba franceză :
    2.1. Hristea Dana Nicoleta – şef de catedră – lb. engleză
    2.2. Ion Adrian – lb.engleză
    2.3. Pascaru Cosmina Lucia Alexandra – lb.engleză
    2.4. Cozma Maria Carmen – lb.francează
    2.5. Buciu Mihaela Ramona – lb.franceză

    3. Catedra de matematică:
    3.1. Crăciun Adelina – şef de catedră
    3.2. Bică MIhaiela
    3.3. Dumitraşcu Laurenţiu
    3.4. Barad Gefry

    4. Catedra de fizică, chimie, biologie :
    4.1. Savu Gabriela – şef de catedră – fizică
    4.2. Marin Mihaela – fizică
    4.3. Tihan Mihaela – chimie
    4.4. Chivu Haritina – chimie
    4.5. Dan Raluca Livia – biologie

    5. Catedra de istorie, religie :
    5.1. Gavrilă Giorgică .- şef de catredră – istorie
    5.2. Marinescu Dragoş – istorie
    5.3. Niculae Nicu - religie
    5.4. - religie

    6. Catedra de geografie, ştiinţe socio-umane
    6.1. Gherghe Silvia Iuliana – şef de catedră – ştiinţe socio-umane
    6.2. Fedeleş Mircea – ştiinţe socio-umane
    6.3. Cristuţiu Marinel Ioan – geografie
    6.4. Georgescu Narcisa – geografie

    7. Catedra de educaţie fizică:
    7.1. Ivănescu Nicolae – şef de catedră
    7.2. Ilie Constantin

    8. Catedra de mecanică, transporturi, electrotehnică :
    8.1. Lăscuţ Gabriela – şef de catedră – mecanică
    8.2. Popescu Paul – transporturi
    8.3. Albert Adrian - electrotehnică
    8.4. Vasile Steluţa – electrotehnică
    8.5. Maximilian Lili – mecanică
    8.6. Steza Anca – mecanică
    8.7. Crăciun Teodor – electrotehnică
    8.8.


    9. Catedra de informatică:
    9.1. NIca Eugenia Mirela



    10. Catedra de textile pielărie, chimie industrială, economic administrativ :
    10.2. Sindilă Gabriela – şef de catedră – chimie industrială
    10.3. Stoica Daniela – chimie industrială
    10.4. Pultică Violeta Delia – chimie industrială
    10.5. Daina Carmen – textile pielărie
    10.6. Mîrze Elena – economic administrativ
    10.7. Celea Laura Monica – economic administrativ

    11. Catedra de instruire practică :
    11.2. Turcin Constantin – şef de catedră – electric
    11.3. Ianculescu Marioara – textile pielărie
    11.4. Macrea Ion - transporturi
    11.5. Gheorghe Gabriel – transporturi
    11.6. Cucu Sorin – transporturi